Anasayfa   Genel Hizmetler

Genel Hizmetler

Beslenme

Yıldızlarım Ana Okulu, öğrencilerine sağlıklı besinler sunma ve dengeli menüler oluşturmanın ötesinde, onlarda sağlıklı beslenme bilincini oluşturacak şekilde bir beslenme programı uyguluyor. Öğrencilerimiz beslenme uzmanları ve diyetisyenler kontrolünde hazırlanan yemek menüleri, en taze ve doğal ürünlerle, hijyenik mutfağımızda pişiriliyor. Aylık yemek listesi her ay başında velilerimizle paylaşılmaktadır.


Okul Kıyafetleri

Okul kıyafetlerimiz, takım ruhunu oluşturmak; okulda, gezilerde ve etkinliklerde gruba aidiyeti öğretebilmek için Yıldızlarım Anaokulu logosunu taşıyor. Çocukların ölçülerine göre özel hazırlanan kıyafet setinde, yazlık ve kışlık eşofman altı, kısa kollu ve uzun kollu penye üst, fermuarlı polar yelek, yağmurluk, okul çantası ve şapka yer alıyor. Bu set okulumuzdan velilerimiz tarafından temin ediliyor.


Güvenlik

Çocuklarımızın güvenliği bizler için önemlidir.  Okulumuz 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Yabancı kişilerin okula girişi kesinlikle engellenmekte, çocuklarımız velileri dışında kayıtlı olmayan kişilere teslim edilmemektedir.


Okul Servisleri

Okulumuz Kavacık’ta merkez bir noktada olup, çevre semtlere servis hizmetimiz mevcuttur.