Anasayfa   Veli Yorumları

Veli Yorumları

Yıldızlarım Anaokulunun farkını anlamak için kelimeler yerine çoçuklarımızın gözlerine bakmamız yeterli ve o gözlerdeki mutluluk için emeği geçen herkese yürekten teşekkür ederim. Başta cıvıl cıvıl enerjisiyle beni etkileyen sevgili Asiye hanıma…

Nurten Akçay - Veli

Oğlumuzun gelişimini 2,5 yaşından beri her daim destekleyen ve ona bir aile ortamı sunan Yıldızlarım Anaokulu’na ve okulumuzun kurucusu Asiye Aylıkçı’ya teşekkür ederiz.

Volkan Ünalan - Veli

Değerli Yıldızlarım Anaokulu Öğretmen ve Emektarları,

Ekim başından beri ikiz kızlarım Ayşe Duru & Elif Naz Sizin okulunuzun birer üyesi, başlangıçta küçük yaşta olmaları sebebiyle acaba çok mu erken verdim diye düşünürken, sizin fotoğrafları sosyal sayfanız da paylaşmanızla gün içinde ne kadar mutlu ve güzel vakit geçirdiklerini görme imkanına kavuştum.

Benim için kızlarımın keyifle okula gitmeleri herşeyin başında geliyor. Şimdi onlar sabah okulun önüne geldiğimizde “yaşasın okula geldik” diye birlikte çığlık atıyorlar. Eğlenerek faydalı şeyler öğrendiklerini her geçen gün ayrı bir keyif içinde eşimle birlikte izliyoruz.

Çok teşekkürler, yüreğinize sağlık, başarılarınızın devamını dilerim.

Ayla Hacıahmetoğlu - Veli

Kızım Alya için en iyi okulu aramaya başladım ve Yıldızlarım Anaokulunu buldum. Okulun tecrübesi, çalışanların ciddiyetleri, okulun yeri, öğretmenlerin bilgisi hemen fark ediliyor. Asiye Hanım tecrübesini ve birikimlerini okulun tamamında yansıtıyor. Zaman geçtikçe ortamı daha da beğeniyorum çünkü aile gibi olduk. Kızım çok mutlu bizde ailece çok memnunuz. Okul tarafından yapılan organizasyonlara da ailecek katılarak Kızımız gibi bizde yeni arkadaşlar kazandık. Asiye Öğretmen nasıl seçim yapıyorsa benzer kültüre sahip aileler aynı okulda toplanmış ve bence bu çok önemli bir ayrıntı. Biz okulumuzdan beklediklerimizi fazlasıyla bulduk artık çevremize okulumuzu gönül rahatlığıyla referans gösteriyoruz. Okulumuzda emek veren herkese başta Asiye Öğretmen olmak üzere çalışanlara, sınıf öğretmenlerine ve yardımcı öğretmenlere sonsuz teşekkürler iyi ki varsınız.

Ebra Özdemir - Veli